Допустима точка відновлення (RPO)

Допустима точка відновлення (RPO) – це процес, який використовується для досягнення поставлених цілей відновлення системи після аварії. Дослівно, RPO відповідає за “мінімальну точку відновлення”, що вказує на максимальний час, протягом якого дані можуть бути втрачені. Це означає, що навіть якщо аварія відбувається, дані можуть бути відновлені до цієї точки відновлення.
Процес дотримання RPO починається з аналізу потрібної доступності даних, а також оцінки ризиків від втрати даних чи системної аварії. Після того, як аналіз буде завершений, команда може прийняти відповідні рішення щодо дотримання RPO, а саме: які дані потрібно періодично зберігати, як часто та де.
Потрібно зауважити, що для досягнення максимальної продуктивності при дотриманні RPO необхідно застосовувати різні техніки, наприклад, повне збереження даних, архівування даних, а також автоматизоване збереження даних. Щоб визначити, яка техніка найкраще підходить до конкретної організації, потрібно виконати аналіз потреб і достатньо досвіду в області відновлення даних.
У загальному, допустима точка відновлення (RPO) – це процес, який допомагає компаніям захистити їх дані від потенційної аварії. Для досягнення максимальної продуктивності потрібно аналізувати потреби і правильно призначати техніки для дотримання RPO.
Даний напрямок – один з провідних в IT-Solutions. За додатковою інформацією зверніться до наших технічних спеціалістів і отримайте повноцінну консультацію.
Консультація спеціаліста