Робочі столи (VDI)

Робочі столи (VDI)

Консультація спеціаліста

VDI – сучасна концепція, яка прийшла на зміну звичному веденню документації та звітів у паперовому вигляді, а також збереженню даних на робочому столі на комп’ютері. Інфраструктура віртуальних робочих столів vdi захищає інформаційну безпеку компанії, а також створює комфортні умови роботи її співробітникам. Як пов’язаний віртуальний робочий стіл та безпека компанії? Дуже просто: коли співробітники використовують комп’ютери для роботи в звичному режимі, то ніщо не заважає скопіювати інформацію на диск чи флешку, відправити дані на пошту, роздрукувати або винести жорсткий диск за межі приміщення. Також не варто забувати і про те, що певне місце займає людський фактор. Ноутбук або планшет може бути забутий у поїзді чи громадському місці, його можуть вкрасти, тощо.

VDI не допускає витоку персональних даних співробітників, відомостей про фінансове становище компанії, інформації з наукових розробок лабораторій, переліку контрагентів компанії, етапах укладання угод з постачальниками та клієнтами, та інше. Вся робота контролюється адміністратором сервера, при цьому співробітник має доступ до всіх необхідних для роботи даних.
Щодо комфорту роботи, то VDI – справжня знахідка для організації робочого процесу у віддаленому режимі.

 

Віртуалізація робочих місць – це робота з будь-якої точки

Насамперед віртуалізація робочих місць дозволяє запускати процес роботи з планшета в будь-якому місці. До того ж, доступ можна організувати з будь-якої точки, де є інтернет. При цьому інфраструктура знаходиться на сервері компанії.

 

Переваги віртуалізації робочих станцій

  • ергономічність
  • суттєве зменшення площі робочого місця

Необхідний максимум для співробітника – це насамперед монітор, клавіатура, бездротова миша та тонкий клієнт. Тонкий клієнт, як показує практика, – оптимальний вибір, тому що споживає мінімальну кількість енергії. До того ж він віддає мінімум тепловиділення. Також він займає дуже невеликий простір у порівнянні з класичними ПК.
Віртуалізація робочих місць, насамперед, дозволяє користувачам працювати віддалено зі своїми додатками або робочими столами, тому що вони спеціальним чином публікуються та виконуються на сервері.
Співробітник може працювати практично з будь-якого місця, що особливо актуально зараз. До того ж, у разі збоїв швидкість відновлення робочого місця становить найкоротші терміни – від кількох хвилин до півгодини. При VDI за лічені хвилини можна замінити термінал у разі поломки або відновити загальну систему з останнього бекапа. Все це неможливо при використанні класичної інфраструктури.

 

Віртуалізація робочих станцій допомагає бізнесу вирішити багато завдань

  • робота користувачів на різних ОС
  • різні набори програмного забезпечення для користувачів
  • безпека
  • простій робочого місця
  • необхідна інтеграція
  • необхідність у персоналізованому робочому столі кожному з користувачів

Вигоди від впровадження рішення щодо віртуалізації робочих станцій (VDI)

Суттєві переваги впровадження віртуальної інфраструктури виявляються вже після 2-3 років користування. Крім того, термін повернення інвестицій при переході на віртуалізацію складає близько 5 років. Наприклад, класична архітектура будується на звичайних ПК. Термін їхньої експлуатації складає від 6 місяців до 5 років. Але зазвичай виникає невелика проблема. Справа в тому, що після закінчення терміну придатності частин, їх аналогів, на жаль, вже може не бути на ринку. Тим часом, VDI немає таких проблем, тому що в тонкому клієнті мінімум запчастин. Крім того, усі вони мають тривалий термін використання.
Віртуалізація робочих станцій та віртуалізація робочих місць (VDI) – близько 50% зниження сукупної вартості володіння. Це включає економію як у капітальних витратах, так і на інвестиціях в устаткування. Скорочуються й операційні витрати. Керувати такою інфраструктурою набагато простіше, тому що більшість завдань автоматизовано у самій платформі віртуалізації.
Що пропонує IT-Solutions
Технологія VDI premium suite реалізується за допомогою обладнання НР. В основному це тонкі клієнти (HP Thin Client), blade-servers, СХД серії P4000 (Р4800). Замовник може бути впевнений у повній сумісності програмного забезпечення з апаратною частиною, а вартість ліцензій зведена до мінімуму. Скласти конкретну специфікацію відповідно до потреб компанії легко завдяки зрозумілому масштабуванню. Все включено: рішення не потребує розгортання додаткової інфраструктури. Керівні сервери, сервери баз даних або SAN не потрібні. Також не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення віртуалізації або управління.
При виникненні будь-яких питань на тему VDI – віртуалізація робочих місць VMWare/віртуалізація робочих столів – Ви можете отримати детальну інформацію по телефону +38 (044) 586-26-76, або написати нам листа.