bachground

Віртуалізація серверів на базі VMware: Ваш бізнес у Ваших руках!

  Цікавість до серверної віртуалізації зростає, що цілком зрозуміло.
  Компанії прагнуть:
  • максимально автоматизувати управління;
  • поліпшити керованість та економічність структури компанії;
  • мінімізувати простої у разі аварій та технічного обслуговування пристроїв.
Image Отримати консультацію

Що дає віртуалізація серверів?

Завдяки віртуалізації серверів на базі VMware ви зможете працювати на одному фізичному серверному пристрої декільком операційним системам та отримувати:

 • емуляцію процесорів, оперативної пам’яті та дискових накопичувачів;
 • сепароване функціонування операційних систем, якби вони були встановлені на різних комп’ютерах і не були пов’язані між собою загальним “залізом”.
 • Забезпечення процесів серверної віртуалізації здійснюється за рахунок гіпервізора. Саме це програмне забезпечення розгортається безпосередньо на самому сервері та відповідає за сполучення фізичних ресурсів та віртуальних машин.

  Віртуалізація на платформах vmware може бути таких типів:

  Image
  Software as a Service
  З нею Ви маєте тимчасовий доступ до хмарного сервісу через браузер або через мобільний додаток (діє на період підписки). При цьому постачальник послуги забезпечує технічну підтримку та встановлює базовий функціонал та налаштування. SaaS – це повністю готовий інструмент для роботи онлайн.
  Image
  Platform as a Service
  Хмарна модель, яка надає кінцевому користувачу ресурси для створення центрів для роботи з даними. Включає: програмне забезпечення, систему для роботи з базами даних, систему для проведення тестів та програмне забезпечення. Такі послуги потрібні розробниками, оскільки вони дозволяють створити максимально комфортне апаратне середовище для створення софту.
  Image
  Хмарна інфраструктура як сервіс, Infrastructure as a Service
  Клієнт користується віртуальним сховищем та самостійно визначає вектор його використання.
  Виртуализация серверов на базе VMware

  Перехід на віртуалізацію сервера:а чи варта шкурка вичинки ?

  Власників та ТОП-менеджмент компаній насамперед цікавить економічна вигідність тих чи інших вкладень. Звичайно, для віртуалізації сервера vmware потрібні сучасне обладнання, швидкі процесори, збільшений обсяг дискового простору та оперативної пам’яті. На перший погляд здається, що можна обійтися і так, та й взагалі, навіщо витрачати гроші, якщо обладнання вже куплено і, в принципі, досить непогано справляється зі своїми завданнями? Але насправді все не зовсім так.
  Для компаній, які швидко нарощують свої оберти, віртуалізація сервера на довгострокову перспективу вкрай вигідна. Зазвичай окупність нового потужного сервера, впровадження серверної віртуалізації та навчання персоналу становить 2-4 роки в залежності від специфіки бізнесу, його цілей та масштабів.
  Щоб оцінити перспективи впровадження у своєму бізнесі, варто врахувати:

  • витрати на впровадження;
  • підтримувані хостові та гостьові ОС;
  • наявність простих засобів міграції з фізичних систем на віртуальні;
  • можливість масштабування функціональності за умови розширення бізнесу;
  • наявність коштів на обслуговування інфраструктури;
  • кваліфікація персоналу та їх здатність до навчання.

  Переваги серверної віртуалізації

  Скажімо "Ні!" збільшенню кількості серверів
  Навіщо плодити їх, якщо можна встановити одну машину з кількома операційними системами для виконання тих самих завдань?
  Image
  Оптимізація навантаження між машинами
  Віртуалізація сервера дозволяє рівномірно розподілити навантаження між машинами, які експлуатуються співробітниками компанії, не створюючи ситуацію, при якій одні пристрої працюють "на максималку", а інші задіюють невелику частину свого потенціалу в роботі.
  Image
  Економія
  Немає необхідності в придбанні безлічі одиниць техніки, для яких властиво моральне старіння та природний знос. Крім того, це ще й економія на електроенергії, оскільки, по-перше, зменшується кількість необхідного обладнання, а по-друге - зменшується необхідність у вентиляції приміщення через зниження тепловиділення від джерел.
  Image
  Обслуговування в будь-який момент
  Віртуалізація дозволяє проводити технічне обслуговування фізичних серверів без припинення критично важливих для бізнесу сервісів й додатків.
  Image
  Підвищення швидкості роботи
  Підвищення продуктивності прикладного програмного забезпечення. Це можливо завдяки розподілу навантажень між серверами.
  Image
  Простоям не місце у Вашому бізнесі!
  Завдяки технології створення моментальних знімків гостьових операційних систем і застосовуючи її спільно з передовими програмними рішеннями щодо резервування та архівування даних стає можливим звести простої та відмови до мінімуму.
  Image
  Працювати простіше
  Для обслуговування системи потрібно менше технічних фахівців, до того ж вони мають можливість управління всіма процесами віддалено. Навіть у випадку форс-мажорів це дозволить забезпечити безперебійне функціонування ІТ-інфраструктури та максимально швидко усунути проблеми в роботі системи. В основі віртуалізації лежить спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє працювати декільком гостьовим операційним системам на одному фізичному сервері.
  Image
  Виртуализация сети

  Віртуалізація серверів

  В основі віртуалізації лежить спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє працювати декільком гостьовим операційним системам на одному фізичному сервері.

   Віртуалізація серверів vmware від IT-Solutions - це найкраще рішення для Вашого бізнесу. Висококваліфіковані фахівці готові проконсультувати Вас з питань, пов'язаних із впровадженням цих інноваційних технологій в програмне забезпечення компанії, а також орендою віртуальної інфраструктури для роботи. IT-Solutions - це:
   • висока якість послуг з впровадження віртуалізації ЦОД;
   • мінімальний термін підбору обладнання та його встановлення;
   • можливість масштабування ІТ-інфраструктури з максимальною адаптацією під потреби Вашого бізнесу;
   • гарантована висока якість послуг!
  Line
  Контактна інформація
  icon 04050, м. Київ, вул. Студентська, 3 Показати на мапі
  Image

  Потрібна порада?

  Ми зв'яжемося з Вами і проконсультуємо!

   Даю згоду IT-Solutions на обробку та зберігання зазначених вище даних.