Обчислення

Серверна інфраструктура

Блейд сервер являється інноваційним модульним рішенням в сфері серверної архітектури, яке дозволяє значно скоротити кількість використовуваного для роботи обладнання, не завдаючи при цьому шкоди продуктивності та ефективності іт-інфраструктури. Такі сервери прийшли на зміну кластерним рішенням, які можна назвати досить дорогими в обслуговуванні та морально застарілими.

Якщо аналізувати сервер блейд виключно з позиції застосовуваних складових частин у його структурі, то блейд сервер не є результатом технологій, що є проривом у галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій. Структура blade сервера включає: корпус, модулі-леза, блоки живлення та додаткові модулі для роботи.

Особливість модифікації та пристрою blade сервера полягає у розміщенні додаткових систем за межами корпусу сервера (у коробці розміщуються обов’язково лише процесор та оперативна пам’ять). Компоненти сервера, які виділяють у процесі роботи велику кількість тепла, розташовуються за межами лез (модулів), більшість з них можна взагалі віртуалізувати. Віртуалізація забезпечує комфортне використання додатків, програм та всіх ресурсів компанії всіма співробітниками, навіть за умови роботи у віддаленому режимі. При цьому доступ до ресурсів забезпечується безперебійно та із забезпеченням інформаційної безпеки.

Враховуючи те, що такі модульні рішення, як блейд сервери дозволяють знизити енергоспоживання, відрізняються універсальністю під час вирішення завдань (використовуються для обчислень, зберігання, а також обробки різних баз даних підприємства, підтримки ОС, розгортки віртуалізації, обслуговування веб-сторінок та виконання низки інших завдань), забезпечують зручне керування серверами і відрізняються гнучкістю архітектур, легким масштабуванням. Щоправда, вони відрізняється і за вартістю від звичайних серверів. Однак, такі блейд сервери з легкістю можуть вирішити нетривіальні та специфічні завданнями, а тому є цілком розумною інвестицією в бізнес. Блейд сервер скорочує простої компанії у разі форс-мажорів та дозволяють проводити діагностику оптичного шляху.

Також ці інвестиції в удосконалення ІТ-інфраструктури окупаються тим, що дозволяють скоротити витрати на підтримку працездатності великої кількості об’єктів такої інфраструктури та дають можливість економії простору на розміщенні обладнання для функціонування підприємства у нормальному режимі. Оцінити переваги блейд серверів можна завдяки компанії IT-Solutions.

Але не достатньо лише купити сервер. Налаштування, адміністрування та обслуговування серверів теж не є повноцінним рішенням. Сьогодні бізнес потребує комплексних рішень.

Надійна серверна інфраструктура – ​​це:
• якісне складання серверів, висока гнучкість та масштабованість серверів;
• зниження операційних витрат;
• підвищення рівня обслуговування кінцевих користувачів;
• спрощення ІТ-процесів;
• адміністрування серверів.

IT-Solutions пропонує:

• Проектування, впровадження та налаштування ІТ-інфраструктури;
• Розгортання серверної інфраструктури;
• Встановлення та налаштування контролерів доменів термінальних служб;
• Налаштування поштових сервісів;
• Віртуалізація;
• Резервне копіювання та відновлення даних.

Ми працюємо з всесвітньо відомими вендорами та пропонуємо сервери: Lenovo, HPЕ, Cisco, Huawei, Dell EMC.

Консультація спеціаліста

Принципи роботи родини серверів HP ProLiant

 • Сервер HP ProLiant має низку інтелектуальних функцій, зокрема функцію запобігання відмовам. Сервер HP проводить діагностику, за результатами якої може самостійно передбачати та у разі потреби автоматично ініціювати відгук системи на потенційно аварійні фактори.
 • Функція масштабування ресурсів на сервері HP дозволяє змінювати ресурси сервера залежно від вимог, обсягів роботи, специфіки Вашого бізнесу, навантаження та кількості користувачів.
 • Функція «віртуальної присутності» на кожному сервері HP дає змогу повністю керувати роботою сервера для сайту віддалено, не маючи до нього фізичного доступу.
 • Сервер HP має ряд архітектурних рішень, адаптованих для централізованих систем та систем, що функціонують на відстані будь-якої віддаленості один від одного та центру.

Основні функціональні класи серверів HP ProLiant

Залежно від функціональних можливостей та завдань, всю родину серверів НР ділять на декілька класів.
Сервери HP ProLiant DL – серія компактних серверів НР, спеціально призначених для роботи із зовнішніми системами зберігання даних. Основні відмінності цього класу серверів – це підвищена щільність монтажу та максимально інтегровані компоненти. Якщо Ви замислюєтеся про те, щоб купити сервер компактних розмірів під завдання побудови систем зберігання даних, рекомендуємо Вам придивитися до серверів HP серії ProLiant DL.
Сервери HP ProLiant МL – серія підлогових баштових серверів. Якщо Вам необхідно купити сервер для хостингу, то такий сервер HP, в порівнянні з іншими серверами, особливий тим, що має функцію максимального збільшення дискового простору в залежності від Ваших потреб. У даному класі представлені також сервери для стійкового монтажу, в той же час є можливість комбінувати сервер вежі з комплектами для стійкового монтажу.
Сервери HP ProLiant ВL – це серія blade серверів НР, що відрізняються максимальною щільністю монтажу компонентів. Цей тип blade сервера не має власних роз’ємів вводу-виводу. Дані блейд сервери HP вимагають розміщення у спеціальних монтажних панелях. У результаті замовник отримує blade сервер для сайту з максимально можливою щільністю внутрішньої серверної інфраструктури та зниженим споживанням енергоресурсів. Якщо Вам необхідно купити сервер з такими характеристиками, то блейд-сервер HP серії ProLiant ВL буде оптимальним вибором.

Інфраструктура BladeSystem Matrix це ефективний інструмент, що пропонує наступні переваги хмарної інфраструктури, як:

 • економічність,
 • масштабованість
 • динамічний доступ до найрізноманітніших програм, що використовуються у Вашому центрі обробки даних.

У ньому, як у жодній іншій системі, відбувається унікальне поєднання технологій аварійного відновлення, автоматизованого надання послуг та порталу самообслуговування, планування ресурсів – ваші фізичні та віртуальні середовища отримують єдиний центр управління. Matrix – інфраструктура єдиного підключення, яка поєднує мережеві системи, пристрої зберігання та обчислювальні компоненти, щоб допомогти вам прискорити виконання найскладніших ІТ-проектів, спростити виконання повсякденних завдань та знизити витрати на експлуатацію центру обробки даних.

Ключові сценарії використання BladeSystem Matrix

 • Створення інфраструктури додатків, забезпечення та керування такою інфраструктурою.
 • Безперервна консолідація як у початковому, так і в усіх наступних етапах розвитку.
 • Стабільно високий рівень доступності даних та можливість їх відновлення після аварії.
 • Технологія Dynamic Power Capping.
 • Планування ресурсів у режимі реального часу.

Якщо Вас цікавить питання: “Де купити сервер у Києві чи в Україні?” або “Як купити NAS сервер або сервер IBM?”, звертайтеся, і наші фахівці підберуть для Вас як комплексні рішення, так і сервери на запит: файловий сервер, принт сервер, конфігуратори, виділений сервер та інші складові ІТ-інфраструктури.

Зв’яжіться з нами за телефоном: (044)586-26-76, или або напишіть.