Сервер для зберігання даних (СЗД)

Сервер для зберігання даних

Підприємствам для того, щоб бути конкурентоспроможними та розширювати свою сферу впливу, важливо збирати, зберігати та аналізувати великі обсяги інформації. Тільки так можна тримати руку на пульсі та оперативно реагувати на різні ситуації і зміни у бізнес-середовищі. Обсяги даних збільшуються стрімкими темпами, тому питання зберігання інформації та її організації є надзвичайно актуальним.

Важливо не тільки вибрати сховище, але й забезпечити при цьому безпеку інформації, доступність її для співробітників, можливість відновлення у разі форс-мажору тощо. Сьогодні хмарні середовища зберігання даних є справжньою знахідкою для бізнесу.

Мережеві файлові сховища мають масу переваг, серед яких:

 • Висока доступність. Мережеве сховище є набагато вигіднішим, ніж купівля обладнання, яке дозволить зберігати аналогічні обсяги інформації;
 • Масштабованість. За необхідності всього за пару кліків можна розширити мережеве сховище;
 • Мобільність. Доступ до хмарного сховища доступний з будь-якого комп’ютера, планшета або смартфона у будь-якій точці земної кулі;
 • Актуальність бази даних.

Інфраструктура зберігання даних

Вам необхідно зменшити вартість володіння ІТ-інфраструктурою та забезпечити інформаційну безпеку Вашого бізнесу?
IT-Solutions пропонує найсучасніші технології побудови СЗД по всій території України.

Віртуалізація та консолідація дозволяє забезпечити безперебійний та стабільний доступ до корпоративних даних Вашої компанії, підвищити рівень безпеки серверів зберігання інформації та швидкість її передачі, зробить надійними зберігання та збирання інформації.

IT-Solutions пропонує сервери для зберігання інформації та даних “ключових” вендорів: Dell, Cisco, АРС, NetApp, HPE та EMC, та інших.

 

Системи зберігання інформації – основа успішного бізнесу

 

 • Сервери для зберігання інформації та даних – забезпечення безпеки бізнесу за рахунок високого рівня централізації даних, конфіденційності, резервного копіюванню даних, тощо.
 • Завдяки сучасним системам зберігання даних збільшується швидкість обробки інформації, а також пошук необхідних даних у величезних дискових та інформаційних масивах.
 • Ви завжди можете бути впевненими, що вся інформація, незалежно від обсягу, буде повністю записана та надійно збережена на сервері для зберігання даних.
 • У Вас ніколи більше не виникнуть проблеми, пов’язані з втратою важливої ​​інформації.

Консультація спеціаліста

Організація зберігання інформації для Вашого бізнесу

Найчастіше під час створення мережі зберігання даних застосовують метод консолідації. Такі системи зберігання файлів та даних представлені у наступних варіантах:

1. Система зберігання даних (СЗД) шляхом консолідації на пристроях зберігання (дисковому масиві) з блоковим доступом та підключенням за допомогою мережі зберігання даних (SAN – Storage Area Network).

Storage Area Network (SAN) значно полегшує зберігання бази даних на дисковому масиві, пристрої резервного копіювання, стрічковій бібліотеці, серверах та системах зберігання файлів та даних, тощо, дозволяє вирішувати широкий спектр проблем, пов’язаних із організацією зберігання інформації на підприємствах середнього та великого бізнесу. Тут застосовуються наступні протоколи для організації та налаштування мережевих систем зберігання даних:

 • Fibre Channel (FC) – спеціальний блоковий протокол, зазвичай відрізняється високою продуктивністю.
 • iSCSI – протоколи передачі SCSI пакетів за традиційними IP-мережами, що мають функціональні переваги FC за доступною ціною.

2. Система зберігання даних шляхом консолідації на пристроях зберігання з прямим підключенням до мережі передачі даних (Network Attached Storage – NAS).

При даному способі організації систем зберігання даних застосовуються наступні протоколи на сервері для зберігання файлів:

 • NFS – стандартний протокол файлового доступу систем UNIX.
 • CIFS – стандартний протокол систем Windows.

3. Система зберігання даних шляхом консолідації на пристроях зберігання (наприклад, стрічковій бібліотеці, дискових масивах та інших системах резервного копіювання та зберігання даних) з прямим підключенням до сервера для зберігання файлів.

 

Наші послуги з впровадження систем зберігання даних HP

Спеціалісти IT-Solutions готові надати Вам повний спектр послуг з обслуговування та впровадження надійної системи зберігання даних, віртуалізації систем зберігання даних та оптимізують її під завдання та масштаби Вашого підприємства. Ви також можете звернутися до нас з питань побудови центру зберігання даних або системи резервного копіювання даних (резервне зберігання даних HP P4800 для VDI).

Ми можемо запропонувати Вам комплексні рішення щодо побудови мережі зберігання даних, віддаленого зберігання даних або хмарного зберігання даних, сервісного зберігання інформації та засобів зберігання інформації.

Дізнайтесь, який сервер/сервіс зберігання даних (інформації) підходить саме Вам!

(044) 586−26−76

info@it-solutions.ua