Новини

  • 2011
  • 2012
  • 2020
  • 2021
  • 2022
«Українські офіси стануть мобільними вже через 3 роки»
В українських компаніях широке впровадження практики роботи працівників поза офісом (воркшифтінг, від англ. workshifting) почнеться в найближчі 2-3 роки.
28 Червня 2012
Технопарки в Україну можуть повторити російський досвід
Технопарки в Україну можуть повторити російський досвід - Україні поки не готова до технопаркам. Таку думку надав керівник департаменту уніфікованих комунікацій компанії IT-Solutions Іван Зімін.
28 Червня 2012
Відеоконференції врятують екологію
Сьогодні темпи зміни клімату насторожують. За даними австралійського співдружності CSIRO (Commonwealth Scientific and Industrial Research Organisation), вміст двоокису вуглецю в атмосфері досягла максимального рівня за історію людства. Зменшити негативний вплив на навколишнє середовище в усьому світі активно намагаються за допомогою скорочення кількості споживаного палива.
28 Червня 2012
IТ-аутсорсинг в Україні: перспективи та надії
Аутсорсинг був і залишається найбільш перспективним напрямком в IT-галузі. Можливість переконатися в цьому з'явилася в 2009 році, коли на тлі загального падіння витрат на інформаційні технології, сегмент IT-аутсорсингу не зменшував темп. Переживши кризу, аутсорсинг і до цього дня залишається одним з ключових драйверів зростання українського ринку інформаційних технологій.
28 Червня 2012
IT-Solutions приєдналася до Elite Business Club від Xerox
IT-Solutions отримала статус Gold Club Member 2012 в Elite Business Club, який був створений компанією Xerox ...
11 Червня 2012
Примарні технології: future continuous для бізнесу
Необхідність динамічного розвитку бізнесу на тлі економічної нестабільності змушує українських бізнесменів більш ефективно розпоряджатися коштами. Бажаючи уникнути значних витрат, компанії все частіше звертають увагу на «хмарні» технології, які в ряді випадків є ефективним інструментом економії.
11 Травня 2012
Ще статті loading