Допустимий час відновлення (RTO)

Допустимий час відновлення (RTO) – це метрика, яка визначає час, протягом якого система повинна бути відновлена після збою. Це може бути проміжок часу від декількох годин до днів, або навіть тижнів. Це залежить від функціональності, яку надає система, та від того, як важлива вона для бізнесу.
Зазвичай, якщо йдеться про резервне копіювання даних, то допустимий час відновлення має бути мінімальним, що дозволяє відновлення системи після аварії або переривання праці за найменшого часу.
При визначенні допустимого часу відновлення потрібно враховувати ціну простою, яка може бути причиною недоступності системи, а також витрати на відновлення після аварії. Вартість простою, яка приходиться на бізнес, може бути значною, тому і необхідно максимально скоротити цей час.
Для більшості бізнесів допустимий час відновлення повинен складати від 4 до 24 годин. Найкращим способом для досягнення цього часу є регулярне оновлення резервної копії даних та забезпечення правильного налаштування і оновлення системи.
Для бізнесу допустимий час відновлення може бути великою перевагою, оскільки він дає можливість заощадити витрати, а також забезпечити постійну доступність усіх послуг та ресурсів, які використовуються бізнесом.
Даний напрямок – один з провідних в IT-Solutions. За додатковою інформацією зверніться до наших технічних спеціалістів і отримайте повноцінну консультацію.
Консультація спеціаліста