Тонкі клієнти та термінали для тонкого клієнта

Вам необхідно спростити та покращити бізнес-комунікації?

Ми підбираємо персональні системи для ефективної роботи.

Консультація спеціаліста

IT-Solutions має неодноразово підтверджену практикою здатність активно реагувати на постійні зміни потреб Вашого бізнесу. Ми надамо Вам високоякісне обладнання на базі новітніх технологій та побудуємо інфраструктуру Вашого офісу на базі тонких клієнтів.

Тонкий клієнт – надсучасне комп’ютерне рішення, яке призначене для мінімізації ІТ-проблем у бізнесі та підвищення його ефективності. За допомогою централізованого керування нові програми та оновлення достатньо встановити лише раз, забезпечивши користувачів достатньою кількістю місця на робочому столі.
Термінал – це висока продуктивність поряд зі швидкістю, гнучкістю та безпекою мережі. Тонкі клієнти для бізнесу – це продуктивність персонального комп’ютера, максимальна доступність і безпека даних, та висока економічна ефективність.

Таке рішення дозволяє швидко та економічно виконувати модернізацію, оновлюючи програмне забезпечення відразу на серверах, не торкаючись робочих місць. Таке середовище не лише забезпечує підвищений контроль та безпеку, а й значно скорочує витрати на технічну підтримку.
Тонкі клієнти – це:

  • Ефективне управління корпоративним ІТ-середовищем
  • Централізоване управління програмами, додатками та файлами
  • Економія на обслуговуванні до 80%
  • Використання рішення «під ключ» менш ніж за 10 хвилин
  • Скорочення витрат на технічну підтримку
  • Дистанційне керування та проста діагностика проблем

IT-Solutions пропонує комплексні рішення щодо впровадження термінальних сервісів на основі тонких клієнтів. Залежно від Ваших індивідуальних вимог та завдань, ми готові запропонувати рішення на будь-яких платформах. Ми також пропонуємо широкий вибір обладнання ряду провідних вендорів: Lenovo, Hewlett Packard, Samsung, Dell, Fujitsu, ASUS, Acer, Sony.

Зателефонуйте нам прямо зараз (044) 586-26-76

Або, напишіть, щоб отримати спеціальну пропозицію.