Комплексна оцінка фізичної та віртуальної інфраструктур (vScorе) Life

Завдання

life:) успішно підтримує імідж інноваційної компанії, що динамічно розвивається, яка досягла великих успіхів на ринку телекомунікацій. На сьогоднішній день компанія прагне впровадження ІТ-технологій, які допомагають зберігати лідерство в телекомунікаційному сегменті. З цією метою компанія звернулася до IT-Solutions із завданням оцінити ефективність існуючої віртуалізованої ІТ-інфраструктури та визначити в ній вузькі та вразливі місця. Важливим аспектом для компанії були моделі розрахунку вартості віртуальних машин, виходячи з ІТ-інфраструктури, що включає апаратні (серверні шасі, сервери, СГД, мережа) і програмні засоби (ліцензії на ОС), енергоспоживання, витрати на адміністрування.

Результат

Проект дозволив компанії life:) вирішити одразу кілька пріоритетних завдань. Була надана інформація про існуючу ІТ-інфраструктуру з описом завантаження фізичної та віртуальної інфраструктур, термінів підтримки обладнання та ліцензій, ресурсних можливостей, конфігурацій, прогнозу зростання та використовуваної ліцензійної моделі (апаратна частина, гіпервізори, ОС); проведено оцінку існуючої архітектури та виявлено проблемні місця, розроблено шляхи їх оптимізації та усунення; оцінено ефективність функціонування ІТ-інфраструктури та коректність параметрів налаштування віртуального середовища з розробкою рекомендацій щодо їх оптимізації. Також було розроблено оптимальну архітектуру віртуального середовища та зроблено необхідний економічний розрахунок. Аналіз поточного стану ІТ-інфраструктури з урахуванням віртуалізації, що вже використовується, дозволить систематизувати існуючі проблемні місця (ризики) і визначити шляхи їх усунення.

«Під час проведення проекту для компанії life:) фахівці IT-Solutions наголосили на підвищення ефективності та надійності роботи ІТ-інфраструктури замовника, усунення її проблемних та вузьких місць. Відповідно, у майбутньому це дасть компанії можливість зростання завдяки відповідності ІТ-інфраструктури інноваційним підходам у розвитку бізнесу», – прокоментував директор компанії IT-Solutions Сергій Хачиньян.