Побудова ІТ-інфраструктури з нуля. Проєктування і впровадження мережі

Побудова ІТ-інфраструктури з нуля. Проєктування і впровадження мережі

Logo
bachground

Задача

Компанія здійснювала переїзд у новий офісний простір, який складається з великої кількості функціональних приміщень, переговорних кімнат, та більше 1500 робочих місць. Усе це  вимагало проєктування і впровадження мережі, а також впровадження аудіовізуального комплексу для переговорних кімнат та актової зали. Також замовником були поставлені певні вимоги щодо рівня в набору сервісів, які мають бути доступні в мережі.

Результат

Компанія IT-Solutions підготувала і погодила із замовником проєктну документацію, кошторис, план робіт і обладнання. Використовуючи представлені замовником плани приміщень, спеціалісти IT-Solutions побудували інфраструктуру з нуля, зробивши 100% покриття нової будівлі. В активну мережу впроваджено 1800 портів та 70 бездротових точок доступу, що забезпечило новий офіс великою пропускною здатністю. Все побудовано на найсучасніших рішеннях та технологіях Cisco.

Також спеціалістами компанії спроєктовано і обладнано великий актовий зал: вбудовано аудіовізуальний комплекс та систему синхроперекладу, що дозволяє одночасну роботу двох перекладачів.  Це найсучасніший та доволі складний багатокомпонентний комплекс для багатофункціональної роботи приміщення – від проведення презентацій, заходів чи зборів до відеоконференцій з великою кількістю учасників.

Аудіовізуальний комплекс було обладнано системою відображення інформації, системою інтегрованого управління, системами інформаційних джерел та комутації. Це надало ряд переваг і підвищило роботу нового офісу.

Також нами було впроваджено комплексну систему безперебійного живлення на 160 кВА. Цього достатньо для автономної роботи всієї мережі протягом 27 хвилин після вимкнення електроживлення. Цього цілком достатньо для запуску, виходу на виробничу потужність і автоматичного переключення на ДГУ.

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію