ІТ-аудит, побудова ІТ-інфраструктури, СКС Метінвест

Logo
ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» – найбільша в Україні компанія з реалізації металопрокату із сервісних металоцентрів.
bachground

Завдання

Переїжджаючи до нового офісу, компанія «Метінвест» поставила спеціалістам IT-Solutions завдання побудувати IT-інфраструктуру, змонтувати електромережі та провести CКС в 11-поверхову будівлю офісу ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ».

Рішення

Багатоповерхівка будівлі не стала проблемою для IT-Solutions. Завдяки попередньому вивченню технічних характеристик під час IT-аудиту та підготовленого робочого проекту, фахівці запропонували індивідуальне рішення щодо впровадження розгорнутої IT-інфраструктури під завдання компанії. Під час побудови СКС обладнано 500 робочих місць та прокладено 22 км мідного симетричного кабелю. Для горизонтальної складової системи використано продукти компанії Legrand: екранізований кабель категорії 5е, розеткові модулі, комутаційні панелі та організатори кабелів.

Фахівці IT-Solutions також провели електропостачання на поверхах та забезпечили безперебійне функціонування робочих місць. Робота була поділена на кілька етапів: фахівці підготували серверне приміщення, розгалуження на кінцеві робочі місця, а потім провели роботи з підключення та запуску ДБЖ на 40 кВт.

Результат

IT-Solutions забезпечила замовника надійною безперебійною роботою систем та підготувала серверне приміщення відповідно до встановлених стандартів. Відмінною особливістю співпраці з IT-Solutions стало дострокове виконання системної інтеграції. Завдяки понаднормовим безперервним роботам на проекті він був завершений протягом місяця.

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію