ІТ-аудит, побудова ІТ-інфраструктури, СКС Метінвест

Logo
ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» – найбільша в Україні компанія з реалізації металопрокату із сервісних металоцентрів.
bachground

Завдання

Переїжджаючи до нового офісу, компанія «Метінвест» поставила спеціалістам IT-Solutions завдання побудувати IT-інфраструктуру, змонтувати електромережі та провести CКС в 11-поверхову будівлю офісу ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ».

Рішення

Багатоповерхівка будівлі не стала проблемою для IT-Solutions. Завдяки попередньому вивченню технічних характеристик під час IT-аудиту та підготовленого робочого проекту, фахівці запропонували індивідуальне рішення щодо впровадження розгорнутої IT-інфраструктури під завдання компанії. Під час побудови СКС обладнано 500 робочих місць та прокладено 22 км мідного симетричного кабелю. Для горизонтальної складової системи використано продукти компанії Legrand: екранізований кабель категорії 5е, розеткові модулі, комутаційні панелі та організатори кабелів.

Фахівці IT-Solutions також провели електропостачання на поверхах та забезпечили безперебійне функціонування робочих місць. Робота була поділена на кілька етапів: фахівці підготували серверне приміщення, розгалуження на кінцеві робочі місця, а потім провели роботи з підключення та запуску ДБЖ на 40 кВт.

Результат

IT-Solutions забезпечила замовника надійною безперебійною роботою систем та підготувала серверне приміщення відповідно до встановлених стандартів. Відмінною особливістю співпраці з IT-Solutions стало дострокове виконання системної інтеграції. Завдяки понаднормовим безперервним роботам на проекті він був завершений протягом місяця.

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Вікторія Чучина
Директор з маркетингу та продажу IT-Solutions
Запитати консультацію