Комплексна модернізація ІТ-інфраструктури Укрнафта

Logo
«Укрнафта» – найбільша нафтогазовидобувна компанія України та один із лідерів роздрібного ринку нафтопродуктів в Україні.
bachground

Завдання

З розвитком компанії була потрібна комплексна модернізація ІТ-інфраструктури в центральному офісі, а також у філіях ПАТ «Укрнафта». Причина – необхідність збільшення потужності та наявність можливості подальшої оптимізації інфраструктури. Поряд із цим компанії було необхідне обладнання, яке забезпечує високий рівень надійності функціонування ІТ-інфраструктури.

Рішення

Фахівці IT-Solutions обладнали центральний апарат компанії та його підструктури. На об’єкті встановлено комп’ютерну та друкарську техніку, джерела безперебійного живлення виробництва АРС, інстальовано комп’ютерне обладнання спеціального складання. Оновлення головного офісу проводилося з використанням обладнання HP: високопродуктивних систем зберігання даних HP Eva 6300, лезових серверів сімейства С7000 та «лез» BL460. У свою чергу, філії були забезпечені серверним обладнанням.

Результат

“Укрнафта” отримала можливість впровадження інтегрованої системи обміну повідомленнями Microsoft Exchange Server 2010. Надалі це дозволить замовнику вирішити завдання підвищення продуктивності, стабільності та масштабованості поштової системи при зниженні навантаження на ІТ. Також у компанії закладено фундамент для впровадження системи контролю складських решток, Microsoft SharePoint та фінансового управління.

Рішення, запропоноване та реалізоване IT-Solutions, дозволило удосконалити рівні ефективності операційної діяльності та захисту даних, а також спростити робочі процеси в «Укрнафті».

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію