Модернізація ІТ-інфраструктури Укртранснафта

Logo
ВАТ «Укртранснафта» створено у 2001 році з метою оптимізації роботи нафтотранспортної системи України та запровадження єдиної політики у цій галузі. До структури "Укртранснафта" входять: "Магістральні нафтопроводи "Дружба", "Придніпровські магістральні нафтопроводи", "Південні магістральні нафтопроводи". Одним із головних стратегічних напрямів компанії є: збільшення обсягів транспортування нафти магістральними нафтопроводами; забезпечення надійного та безперебійного транспортування нафти як на нафтопереробні підприємства України, так і транзитом до європейських споживачів; відповідність найвищим стандартам якості послуг із транспортування нафти; забезпечення надійного функціонування національної нафтотранспортної системи.
bachground

Завдання

Місія «Укртранснафти» – комплексний та безпечний розвиток нафтотранспортної системи України та інших європейських країн. Для ефективної роботи підприємства потрібно було підвищити гнучкість управління ІТ-сервісами і скоротити витрати з їхньої адміністрування.

Рішення

IT-Solutions побудувала для організації нову надійну і стійку до відмови ІТ-інфраструктуру на блейд-серверах НР з використанням модулів HP Virtual Connect, які дозволяють забезпечити високу продуктивність і масштабованість всієї системи, зручне управління і легке обслуговування. За допомогою HP Virtual Connect витрати на компоненти мережної інфраструктури дата-центрів знижуються до 90%. HP Virtual Connect розширює можливості DAS до рівня корпоративних систем, подальшого його можна буде застосовувати для великомасштабного впровадження віртуалізації на основі комбінації HP BladeSystem та HP 3PAR.

Результат

Нова ІТ-інфраструктура дозволить компанії скоротити витрати на обладнання до 65%, сприяє зменшенню сукупної вартості та забезпечує безпеку та швидке усунення несправностей. Після нововведень компанія забезпечена надійним функціоналом для інтеграції до Євразійського енергетичного простору.”

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію