Модернізація серверної Ковальська

Logo
Найпотужніший і найвідоміший в Україні виробник бетону та виробів із нього. Щорічно випускає понад 1200000 м куб. бетонних сумішей, 200000 м куб. залізобетонних виробів та 300 000 м кв. фігурні елементи мощення. Виробничі потужності заводу складаються з 10 цехів та 8 бетонозмішувальних вузлів, які виготовляють 4 000 м куб. бетонних сумішей та залізобетонних конструкцій на добу. На заводі встановлено технологічне обладнання, завдяки якому дозування компонентів сумішей проводиться з точністю до 0,10% загальної маси бетону!
bachground

Завдання

Завод «ЗБК ім. С. Ковальської» планував запустити CRM систему та 1С бухгалтерію для вирішення та оптимізації комплексу внутрішніх завдань. Під цей проект необхідно було поставити спеціалізоване обладнання, що має високу продуктивність, щільність наповнення, енергоефективність та можливість масштабування.

Рішення

Як рішення було обрано blade-систему НР, що складається з шасі с7000, блейд серверів bl460, Storage-лез SB40с та мережевого обладнання НР ProCurve. Все обладнання було поставлено та впроваджено у найкоротші терміни фахівцями компанії IT-Solutions.

Результат

Дане рішення дозволило підняти рівень оперативності компанії, керованості системи, ефективності та покращити якість послуг, що надаються клієнтам. Також компанія отримала базу з повною інформацією, що постійно оновлюється, по клієнтам, продажам, продуктам і результатам такої роботи.”

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію