Модернізація ЦОД Райфайзен банк Аваль

Logo
Райффайзен Банк Аваль – найбільший банк із іноземним капіталом в Україні – з 2005 року він став частиною банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ. Послугами банку користуються понад 5 млн. клієнтів.
bachground

Банк надає широкий перелік стандартних та інноваційних банківських послуг через загальнонаціональну мережу. На кінець 2011 року вона включала 909 відділень у великих містах та у всіх регіонах України.

Згідно з «Рейтингом дружніх банків» журналу «Кореспондент» Райффайзен Банк Аваль визнано найкращим серед недержавних фінансових установ країни за показником загальної задоволеності банком.

Завдання

Прагнення Райффайзен Банк Аваль підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи сучасні технології, призвело до мети створити ефективну структуру управління, побудовану на інформаційних технологіях, операційній підтримці, контролінгу та безпеці у Центральному офісі та 25 регіональних дирекціях банку.

Як наслідок, банку знадобилося надійне, стійке до відмов, безпечне і легко кероване рішення ЦОД, яке гарантує безперебійне функціонування всіх елементів інфраструктури.

Рішення

Для підвищення якості обслуговування клієнтів та зменшення ризиків банку, IT-Solutions виконано комплексну модернізацію центру обробки даних (ЦОД). Впроваджено мережі на базі Panduit з подальшою сертифікацією. Встановлено понад 600 портів та протягнуто понад 9000 метрів кабелю. Нашими фахівцями був встановлений флагманський надпродуктивний High-End сервер HP Integrity Superdome з максимальною ємністю в 2 шасі по 8 лез в кожному, 128 ядер Itanium 9300 і 4 ТБ оперативної пам’яті, а також блейд-сервери HPIntegrityBL860ci2, що працюють на двох системою HP-UX 11i. HP Integrity IT-Solutions

У структуру банку було впроваджено надсучасні системи зберігання даних, які суттєво підвищили ефективність його роботи. НР ХР Р9500 з унікальними функціями реплікації та кластеризації даних, призначені для роботи в критично важливій конвергентній інфраструктурі, де потрібна 99,9% доступність даних навіть у разі аварійних ситуацій. Максимальний обсяг даних однієї системи, що зберігаються, становить 2 ПБ (еквівалент 2 млн гігабайт) за рахунок підключення до 2044 двопортових дисків SAS. Для підвищення ефективності центру обробки даних використовувалася віртуалізація СХД HP XP P9500 за допомогою Thin Provisioning, яке дозволить банку підтримувати гетерогенні зовнішні системи зберігання, локальну і віддалену реплікацію і забезпечить швидке перенесення даних. Також IT-Solutionsбула впроваджена високодоступна стрічкова бібліотека HP ESL G3, що масштабується до стека з 96 накопичувачів з 7104 стрічковими картриджами з сумарною максимальною ємністю 21.3 ПБ (еквівалентно 21.3 млн гігабайт).

Результат

Впровадження нової системи дозволило замовнику модернізувати ЦОД та підвищити продуктивність, відмовостійкість та безпеку. В результаті співпраці з IT-Solutions банк виключив найменшу можливість нестабільності критично важливих бізнес-додатків. Після побудови ЦОД, банк зможе підтримувати на високому рівні стандарти надійності та якість обслуговування корпоративних клієнтів та приватних осіб.

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію