Побудова ІТ-інфраструктури Acura

Logo
Бренд Acura, підрозділ японської компанії Honda з виробництва автомобілів преміум-класу. В Україні Acura 2014 представлена в найбільш популярних сегментах ринку автомобілів, а саме в класі седанів і кросоверів. Бренд націлений у майбутнє і прагне створювати автомобілі, що випереджають свій час. Acura виробляє унікальні та технологічно досконалі продукти, які наголошують на ексклюзивному статусі своїх власників.
bachground

Завдання

Перед виходом на український ринок бренд Acura потребував побудови комплексної ІТ-інфраструктури з нуля. Головним завданням при її будівництві стало ІТ-оснащення будівлі найсучаснішими технологіями, які дозволять обслуговувати клієнтів відповідно до світових стандартів якості.

Рішення

Фахівці IT-Solutions створили “під ключ” ІТ-інфраструктуру для нового офісу. Комплексний підхід до реалізації проекту дозволив створити цілісне ІТ-рішення з критично важливими функціями для безперервного функціонування компанії та оптимальною вартістю володіння. Під час реалізації проекту також передбачено максимум можливостей для масштабування впроваджених ІТ-систем.

Результат

Побудувавши ІТ-інфраструктуру для Acura, фахівці IT-Solutions фактично заклали ІТ-стратегію для її подальшого розвитку. Рішення IT-Solutions високо оцінила комісія з Японії, яка відзначила високу надійність ІТ-інфраструктури, у тому числі її подальшу можливість масштабування.

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію