Побудова ЦОД Київобленерго

Logo
Акціонерна енергопостачальна компанія «Київенерго» – третій у світі за обсягом унікальний енергокомплекс, який забезпечує повний цикл енергопостачання м. Києва, що включає нерозривність процесу виробництва, передачі та розподілу енергії. Енергетичні джерела та розгалужена мережа теплопроводів, кабельних, повітряних ліній електропередач дозволяють енергокомпанії повністю забезпечувати потреби м. Києва електричною та до 86% тепловою енергією.
bachground

Завдання

«Київобленерго» потрібна була надійна, стійка до відмов, масштабована і легко керована IT-інфраструктура ЦОД.

Рішення

Фахівці IT-Solutions запропонували компанії рішення, побудоване на блейд-серверній системі НР – Bladesystem C7000 + BL490, СГД середнього класу – HPStorageWorksEVA8400, що забезпечує до 628 Терабайт та вміщує до 324 дисків. Також було встановлено високопродуктивне резервне копіювання HPDataProtector та VMwarevSpherе, за допомогою якого була віртуалізована серверна інфраструктура дата-центру.

Результат

Проект, впроваджений у «Київобленерго», дозволив побудувати ІТ-інфраструктуру, яка відповідає найжорсткішим вимогам до продуктивності, доступності, масштабованості, вартості та часу життя. Система дозволяє підвищити ємність і функціональність, а також адаптувати ресурси під бізнес-завдання, що змінюються.”

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію