Проєктування і впровадження серверної мережевої технології на базі Cisco AСІ

Logo
bachground

Рішення

Компанія IT-Solutions спроєктувала і запровадила серверну мережеву технологію на базі Cisco AСІ (Application Centric Infrastructure). Cisco AСІ – це інноваційний метод побудови інфраструктури ЦОД. Згідно цього підходу, мережа SDN з абстрагованими функціями створюється навколо застосунків і сервісів. Ці застосунки і сервіси взаємодіють один з одним згідно встановлених політик.

Рішення надає величезні можливості для сегментації сервісів та формування унікальних сервісних ланцюжків. Це єдина точка управління конвергентною мережею, а також ідеальний засіб для автоматизації налаштувань. Помітні технологічні переваги відкривають безліч можливостей для прогресивного розвитку цифрових сервісів та їхнього подальшого вдосконалення.

Результат

Технологія суттєво пришвидшила інтеграцію і впровадження нових сервісів та їх адміністрування. Якщо раніше замовник витрачав декілька днів на комутацію з постійним існуванням загрози «людського фактору» і ризиками появи вразливостей, то зараз технологія ACI почала автоматизувати ці процеси, позбавивши замовника необхідності розбиратися з мережевим рівнем.

Також компанія IT-Solutions провела навчання по керуванню системою і оформила всю необхідну документацію.

Cisco ACI визнаний як найоптимальніше в своєму роді рішення для програмно-керованих мереж, яке не лише підвищує гнучкість додатків і ефективність автоматизації ЦОД, але й сприяє швидкому та безпечному впровадженню нових цифрових послуг. Це рішення має значущий вплив на стратегію розвитку компанії та орієнтацію щодо подальшого розвитку мережевої інфраструктури ЦОД і підходів до цифрових сервісів.

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію