Відеостіна та обладнання конференц-залів Укрлендфармінг

Відеостіна та обладнання конференц-залів Укрлендфармінг

Logo
Після об'єднання активів компаній "Райз", "Дакор Агро Холдинг", "Робуста-Агро-Інвест" та "Авангард" у 2011 році Група компаній UkrLandFarming стала найбільшим вертикально інтегрованим агрохолдингом України. В управлінні UkrLandFarming знаходиться понад 532 тис. га землі.
bachground

Завдання

Група компаній потребувала підвищення ефективності роботи, зниження витрат на проведення нарад та відрядження співробітників. Було ухвалено рішення обладнати кілька конференц-залів та встановити відеостіну, яка допоможе перейти на новий рівень комунікацій між підрозділами агрохолдингу.

Рішення

У рамках проекту фахівці IT-Solutions впровадили відеостіну на базі панелей Samsung у київський офіс компанії. Панелі досить економічні, а також зручні в установці та обслуговуванні. За допомогою відеостіни компанія зможе отримувати максимально велике та детальне зображення. Ще один плюс – завдяки певній системі взаємодії панелей зображення з одного джерела автоматично розподіляється по з’єднаних дисплеях. Таким чином, усувається необхідність у ретрансляторах та складних, заплутаних підключеннях.

Результат

UkrLandFarming отримала можливість виводу зображення своїх виробничих потужностей на відеостіну у вигляді чіткої деталізованої картинки. Також за допомогою відеостіни компанія отримала можливість моніторингу та аналітичної роботи.

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію