bachground
УЯВІТЬ:

Кібербезпека вашої компанії виявилася недостатньо сильною. Ваші дії?

  • Чи все Ви передбачили, щоб запобігти зламу даних?
  • Чи знають ІТ-спеціалісти як діяти у випадку атаки?
  • Чи пам’ятають користувачі правила кібербезпеки?
Image Отримати консультацію

Кібербезпека
З напрями для роздумів

Image
Обізнаність
Чи знаєте Ви слабкі місця ваших систем? Як персонал відслідковує і попереджає можливі інциденти у кібербезпеці? Хто саме забезпечує кожен етап напряму "кібербезпека"?
Image
Кібербезпека Київ
Чи усвідомлюють користувачі наслідки порушень правил роботи? Що вони зроблять при інциденті? Чи відпрацьована реакція ІТ-спеціалістів та послідовність дій у випадку хакерської атаки?
Image
Ціна втрат
Яка ціна зупинки вашого підприємства в разі відмови інфосистеми? Скільки коштуватиме втрата або крадіжка конфіденційної інформації? Кібербезпека Київ: чи розумієте Ви її цінність?
Image

КІБЕРБЕЗПЕКА: ПРО ВРАЗЛИВІСТЬ

Життя будь-якої компанії забезпечується тою чи іншою ІТ-системою. При цьому кібербезпека в Україні більшості підприємств не є системною. Наслідки відомі.

У результаті масованих ціленаправлених атак, як до війни, так і під час, постраждала велика кількість українських компаній: аеропорт, фінансові, виробничі, енергетичні, транспортні та телекомунікаційні компанії, поштові служби, ЗМІ, магазини

Чи це не привід замислитися та серйозно зайнятися питанням кібербезпеки?

Кібербезпека: алгоритми

В інфосистемі будь-якої компанії є власна специфіка, яку варто враховувати при впроваджені культури кібербезпеки. Одначе є загальний алгоритм для тих, кому потрібен ефективний підхід для системної роботи з максимальним результатом. Ось цей алгоритм:
Інвентаризація
складових
Мета
зрозуміти реальний стан ІТ-інфраструктури
Image
Аналіз та
план
Мета
проаналізувати результати інвентаризації, виявити вузькі місця, розробити план ліквідації. Виявити документацію, якої не вистачає, розробити або поновити її.
Image
Дотримання
правил
Мета
користувачі та ІТ-спеціалісти мають розуміти як запобігти можливим загрозам і що робити в критичних випадках. Для цього потрібно визначити термін оновлення і відповідальних за безперервне покращення існуючих політик і правил користування даними. Вимагати від персоналу виконання норм і регулярно перевіряти знання.
Image
Вартість
інформації
Мета
дізнатися реальну цінність інформації, розрахувавши її вартість. Використати дані в якості аргументу для реалізації проєктів напряму "кібербезпека Київ".
Image
Налаштування
інфосистеми
Мета
по доопрацюванню документації і ІТ-системи, зробити опис вдосконаленої IT-інфраструктури, визначити відповідальних за кожний сегмент ІТ-інфраструктури.
Image
Суцільна
готовність
Мета
мати максимум шансів на успішне запобігання злому ІТ-системи або відновити роботу підприємства після кібератаки з мінімальними втратами.
Image

Кібербезпека в Україні
«під ключ» від компанії IT-Solutions!

Досвідчені технічні спеціалісти IT-Solutions готові взяти на себе вирішення задач будь-якої складності і надати Вам готовий проєкт.

Докладніше про IT-Solutions

Фрагмент виступу технічного директора IT-Solutions Івана Зіміна на форумі "Кібербезпека в Україні" з доповіддю «Кібербезпека: залучати спеціалістів чи впоратися самостійно?»

Хто у Вас відстежує інновації в сфері кібербезпеки?

Експерти IT-Solutions завжди в курсі нових технологій і тенденцій в сфері кібербезпека

  • Мають необхідні знання, постійно вдосконалюють навички та досвід для аудиту, розробки і впровадження комплексної системи кібербезпека або окремих елементів кібербезпеки в Україні
  • Поширюють знання, беручи участь в конференціях, освітніх та бізнесових заходах
Line
Контакти
icon 04050, м. Київ, вул. Студентська, 3 Показати на мапі
Image

Потрібна порада?

Ми зв'яжемося з Вами і проконсультуємо!

    Даю згоду IT-Solutions на обробку та зберігання зазначених вище даних.

    Line