Керування ІБ та подіями безпеки (SIEM)

На системи інформаційної безпеки (ІБ) завжди чекає небезпека з боку злоумисників. Для захисту від шкідливих програм і вторгнень збільшується потреба в системах інтеграції безпеки і евентуального моніторингу (SIEM).

Керування ІБ та подіями безпеки (Security Information and Event Management, SIEM) – це процес, який дозволяє доступ до інформації про різні події і повідомлення про безпеку і моніторинг цих подій. Послуга допоможе керувати безпекою інформації  і контролювати її, роблячи робочі процеси більш продуктивними і ефективними.

Використання SIEM може допомогти організаціям проаналізувати і виявити потенційні загрози безпеки, проте його діяльність не обмежується лише захистом. За допомогою SIEM можна проаналізувати відповідні протоколи мережі і забезпечити прозорість щодо використання мережі, а також забезпечити захист даних і доступу до мережі. За допомогою цього механізму також можна здійснювати моніторинг активності користувачів і аудит доступу.

Щоб зменшити ризики захисту, важливо приділяти увагу використанню SIEM. Це значно зменшить ризики вторгнення, захистить дані та дозволить керувати їх цілісністю, прискоривши розв’язання проблем. Кожна компанія має забезпечити коректне використання цих систем.

Керування ІБ та подіями безпеки (SIEM) – один з пріоритетних напрямків IT-Solutions. За додатковою інформацією зверніться до наших технічних спеціалістів і отримайте повноцінну консультацію.

Консультація спеціаліста