bachground
УЯВІТЬ:

Щойно Ви втратили контроль над власною інформаційною системою. Ваші дії?

  • Чи все Ви передбачили, щоб запобігти зламу даних?
  • Чи знають ІТ-спеціалісти як діяти у випадку атаки?
  • Чи пам’ятають користувачі, що можна робити, а що ні?
Image Отримати консультацію

3 напрямки
для роздумів про ІТ-безпеку

Image
Обізнаність
Чи знаєте Ви слабкі місця ваших систем? Як персонал відслідковує і попереджає можливі інциденти? Хто саме забезпечує кожен етап кіберохорони?
Image
Організація процесів
Чи усвідомлюють користувачі наслідки порушень правил роботи? Що вони зроблять при інциденті? Чи відпрацьована реакція ІТ-спеціалістів та послідовність дій у випадку хакерської атаки?
Image
Ціна втрат
Яка ціна зупинки вашого підприємства в разі відмови інфосистеми? Скільки коштуватиме втрата або крадіжка конфіденційної інформації? Чи розумієте Ви цінність інформації?
Image

ВРАЗЛИВІСТЬ ТА КРИЗА ІТ-СИСТЕМ

ІТ-систем Життя будь-якої компанії забезпечується тою чи іншою ІТ-системою. При цьому інформаційна безпека більшості підприємств не є системною. Наслідки відомі.

У результаті масованих ціленаправлених атак у 2016 та 2017 рр. (BlackEnergy, Petya, WannaCry) постраждала велика кількість українських компаній: аеропорт, фінансові, виробничі, енергетичні, транспортні та телекомунікаційні компанії, поштові служби, ЗМІ, магазини

Чи це не привід замислитися та серйозно зайнятися питанням інформаційної (IT безпеки) і кібербезпеки?

Алгоритми

В інфосистемі будь-якої компанії є власна специфіка, яку варто враховувати при впроваджені культури інформаційної безпеки (ІБ). Одначе є загальний алгоритм для тих, кому потрібен ефективний підхід для системної роботи з максимальним результатом. Ось цей алгоритм:
Інвентаризація
складових
Мета
зрозуміти реальний стан ІТ-інфраструктури
Image
Аналіз та
план
Мета
проаналізувати результати інвентаризації, виявити вузькі місця, розробити план ліквідації. Виявити документацію, якої не вистачає, розробити або поновити її.
Image
Дотримання
правил
Мета
користувачі та ІТ-спеціалісти мають розуміти як запобігти можливим загрозам і що робити в критичних випадках. Для цього потрібно визначити термін оновлення і відповідальних за безперервне покращення існуючих політик і правил користування даними. Вимагати від персоналу виконання норм і регулярно перевіряти знання.
Image
Вартість
інформації
Мета
дізнатися реальну цінність інформації, розрахувавши її вартість. Використати дані в якості аргументу для реалізації проєктів з ІБ.
Image
Налаштування
інфосистеми
Мета
по доопрацюванню документації і ІТ-системи, зробити опис вдосконаленої IT-інфраструктури, визначити відповідальних за кожний сегмент ІТ-інфраструктури.
Image
Суцільна
готовність
Мета
мати максимум шансів на успішне запобігання злому ІТ-системи або відновити роботу підприємства після кібератаки з мінімальними втратами.
Image

Це все можна отримати
«під ключ» від компанії IT-Solutions!

Досвідчені технічні спеціалісти IT-Solutions готові взяти на себе вирішення задач будь-якої складності і надати Вам готовий проєкт.

Докладніше про IT-Solutions

Фрагмент виступу технічного директора IT-Solutions Івана Зіміна на форумі з ІТ-безпеки з доповіддю «Залучати спеціалістів з інформаційної безпеки чи впоратися самостійно?»

Хто у Вас відстежує інновації в сфері інформаційної безпеки?

Експерти IT-Solutions завжди в курсі нових технологій і тенденцій в сфері інформаційної безпеки

  • Мають необхідні знання, постійно вдосконалюють навички та досвід для аудиту, розробки і впровадження комплексної системи ІБ або окремих елементів кібербезпеки
  • Поширюють знання, беручи участь в конференціях, освітніх та бізнесових заходах
Line
Контакти
icon 04050, м. Київ, вул. Студентська, 3 Показати на мапі
Image

Потрібна порада?

Ми зв'яжемося з Вами і проконсультуємо!

    Даю згоду IT-Solutions на обробку та зберігання зазначених вище даних.

    Line