Спроєктовано і впроваджено універсальну систему віддаленої роботи

Logo
bachground

Задача

У 2020 році у компанії з’явився запит на надання співробітникам зручних робочих столів, віддалений доступ до яких повинен бути стабільним та безпечним.

Рішення

Компанія IT-Solutions провела PoC (proof-of-concept)  по налаштуванню стабільної та безпечної віддаленої роботи, після чого отримала позитивні відгуки користувачів та адміністраторів. На основі пілоту було спроєктовано універсальну систему віддаленої роботи, яку можна масштабувати згідно запитів замовника.

У ході проєкту побудована гіперконвергентна інфраструктура від VMware на базі обладнання Dell EMC. Це інтегроване рішення має централізоване керування, надає можливість спрощеного масштабування, а також підвищує гнучкість та ефективність інфраструктури ЦОД. Фахівці IT-Solutions спроєктували, а потім впровадили гіперконвергентний кластер, на якому було розгорнуте ПЗ від VMware.

Результат

У результаті була запущена в роботу VDI інфраструктура, що дозволило користувачам замовника стабільно та безпечно працювати з будь-якої точки світу. А Global Bilgi і надалі може надавати послуги своїм замовникам згідно прописаних SLA.

Перший етап проєкту полягав у встановленні системи на 200 користувачів. У подальшому платформа може розширюватися в мінімальними інвестиціями, без простою і технологічного вікна. Щоб додати користувачів, замовнику просто треба побудувати додаткові вузли.

 

Будемо раді реалізувати такий проект для вашої організації. Звертайтесь!
Foto
Олександр Чернов
Менеджер по роботі з ключовими замовниками
Запитати консультацію